POZNAJ NOWE
CENTRUM KATOWIC

Mieszkańcy Śląska zapraszają na otwarcie Galerii Katowickiej

Mierzące blisko 30-metrów wysokości zdjęcie Agaty z Katowic, które pojawi się jutro na budynku DOKP zainauguruje kampanię reklamową Galerii Katowickiej. Na ulicach śląskich i zagłębiowskich miast, oprócz siatek wielkopowierzchniowych, pojawią się także billboardy, citylighty oraz oklejone reklamami galerii autobusy i tramwaje. Kampania reklamowa galerii pojawi się również w śląskich rozgłośniach radiowych, prasie oraz internecie.

 

 

W kampanii promującej Galerię Katowicką motywem przewodnim jest dziesięcioro mieszkańców Śląska, którzy wzięli udział w projekcie organizowanym wspólnie przez Galerię Katowicką i Fundacje ISKIERKA „Uśmiechnij się na wakacje”. Jego celem była promocja dobroczynności oraz wsparcie finansowe wyjazdu kilkudziesięciu podopiecznych fundacji na wakacje.

 

 - Przeglądając zdjęcia projektu „Uśmiechnij się na wakacje” uderzył nas entuzjazm i pozytywne emocje na twarzach uczestników zabawy. Dlatego zdecydowaliśmy się zmienić pierwotny motyw kampanii i zaprosić do współpracy wybraną grupę uczestników wakacyjnej akcji – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing i PR Manager Galerii Katowickiej. – Nasi bohaterowie są autentyczni i naturalni, to mieszkańcy Katowic i miast ościennych. Tę naturalność i autentyczność chcieliśmy również zachować w naszych projektach i dlatego, co jest dzisiaj dość rzadko spotykane, nasi graficy w minimalnym stopniu korzystali z możliwości retuszu, jakie dają programy graficzne – dodaje.

 

Hasło kampanii promującej otwarcie brzmi „18 września. Będę tam, a Ty?” i delikatnie odbiega odkanonu sloganów wykorzystywanych przy tego typu przedsięwzięciach.

 

- Centra handlowe przy tego typu okazjach najczęściej podkreślają swoją bogatą ofertę i wyjątkowość. My po prostu zachęcamy, aby nas odwiedzić i ocenić samemu – mówi Agnieszka Jurkiewicz.

 

Kampania rozpoczyna się 1 września, ale pierwsze plakaty i siatka na wieżowcu DOKP pojawią się już w najbliższą sobotę (31 sierpnia br.). Następnie, w regionie pojawią się  billboardy i citylighty. W sumie będzie ich prawie 200. Reklama Galerii Katowickiej pojawi się również na autobusach i tramwajach. W kolejnych dniach reklamy będzie można usłyszeć w śląskich rozgłośniach radiowych oraz zobaczyć w prasie i internecie.

 

Galeria Katowicka zostanie otwarta 18 września br. o godz. 10.00. Dzień wcześniej, oficjalnie zakończony zostanie trwający blisko 6 lat proces inwestycyjny.

 

Obiekt jest elementem Zintegrowanego Centrum Komunikacyjno-Handlowo-Biurowego, zlokalizowanego w ścisłym Śródmieściu Katowic. W skład zajmującego trzy hektary kompleksu dodatkowo wchodzą: dworzec kolejowy, podziemny terminal autobusowy komunikacji miejskiej, a w przyszłości nowoczesny biurowiec.

 

Inwestorami wartego blisko 250 mln euro przedsięwzięcia są NEINVER, Meyer Bergman oraz PKP S.A. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za najem powierzchni handlowej Galerii Katowickiej jest Cushman & Wakefield.  

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.


Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.


Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.