POZNAJ NOWE
CENTRUM KATOWIC

Pierwszy Saturn CONNECT powstanie w Galerii Katowickiej

SATURN wprowadza innowacyjny format specjalistycznych sklepów Saturn Connect dedykowanych technologiom mobilnym i akcesoriom – pierwszy taki sklep pojawi się w Galerii Katowickiej.

 

SATURN to ceniona w Polsce marka sklepów, słynąca z najpełniejszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej. Od 9 lat obecności w kraju z powodzeniem umacnia swoją pozycję spełniając wysokie wymagania klientów. W 2012 roku z sukcesem uruchomiony został sklep internetowy saturn.pl, a w bieżącym marka rozpoczęła swoją obecność w mediach społecznościowych, docierając tym samym z ofertą do coraz młodszych i coraz bardziej mobilnych klientów.

 

„Obserwując zmieniające się zachowania naszych Klientów zauważyliśmy szybko poszerzającą się grupę – głównie (choć nie tylko) młodych ludzi, szczególnie zainteresowanych dynamicznie rozwijającą się kategorią, jaką stanowią urządzenia mobilne wraz z szerokim wachlarzem indywidualnie dobieranych akcesoriów. Dlatego kolejnym krokiem, będącym odpowiedzią na stale rosnące potrzeby i wymagania Klientów, jest wprowadzenie nowego formatu sklepów Saturn Connect dedykowanych urządzeniom mobilnym.” – powiedział Marcin Rosati, Członek Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

 

Na powierzchni sprzedaży o wielkości kilkuset metrów kwadratowych zaprezentowana zostanie oferta najnowocześniejszych produktów oraz rozwiązań mobilnych dostępnych na rynku. Dzięki temu Klienci będą zawsze na bieżąco z aktualnymi światowymi trendami i technologiami. Specjaliści Saturn Connect objaśnią zastosowanie i funkcjonowanie nowych urządzeń i rozwiązań oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. Wśród oferowanych produktów znajdą się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki oraz „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsomierze, czy krokomierze. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.

 

Pierwszy Saturn Connect zostanie otwarty 18 września w Galerii Katowickiej. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.


Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.


Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.